About/Hakkımda

Last update / Son güncelleme: 23 Ağu/Aug 2014

I’m an active entrepreneur and a computer engineer (bachelor’s degree from Bilkent University); now preparing for exams to start my master’s degree. I’m also a co-founder of Yetenek.li – which is a social network funded by Kariyer.net. This blog contains of my daily life as well as my professional work and projects.

I’m born on August 8th, 1990. I like to cook my own food. I’m engaged to a girl who has been with me for over 7 years; and we have a golden retriever named Astro who is 3.5 years old. My homeland is (proudly) Adana but I lived five years in Ankara for my college education. Now, I live in İstanbul.

———————————————————————————————————-

Aktif bir girişimci ve Bilkent Üniversitesi diplomalı bir bilgisayar mühendisiyim. Yüksek lisansıma başlamak için sınavlara hazırlanıyorum. Kariyer.net tarafından yatırım alan, Yetenek.li adında bir sosyal ağın kurucu ortağıyım. Bu blogda profesyonel çalışmalarımın ve projelerimin yanı sıra, günlük hayatımı oluşturan parçaları da yayınlıyorum.

8 Ağustos 1990 doğumluyum. Kendi yemeğimi pişirmekten hoşlanıyorum. Birlikte 7 yılı devirdiğimiz bir nişanlım; 3.5 yaşında, adı Astro olan golden retriever cinsi bir köpeğimiz var. Memleketim Adana ama eğitim amaçlı olarak Ankara’da da yaşadım. Şu anda İstanbul’da yaşıyorum.

“About/Hakkımda” için bir yanıt

Ekin bey, sizinle konuşmak fikrinizi almak istediğim bir konu var.
Müsait olursanız yada fikrinizi vermek isterseniz mail olarak bana ulaşmanızı rica ederim.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: