Hedefler 2020

Son güncelleme: 2 Haziran 2020

Geçen yılki az ve öz hedef mottomu devam ettiriyorum. Geçen yıl %29 gibi bir yüzdeyle aslında başarısız olduğumu düşünüyorum; fakat yine de bence şu ana kadarki en iyi hedef takip yöntemim buydu.

Bu yıl yapacağım tek farklılık, hedeflerimi bir miktar küçük tutmak olacak.

Sağlık

83 kiloya düş

Berlin’de artık yerleşik bir düzene sahip olduğumuz için kilo, benim için tekrar kontrol edilebilir bir hale büründü. Yine de büyük bir hedef koymaktansa 83 kiloya düşmeyi hedefledim. Sürdürülebilir ve ulaşılabilir bir hedef olduğunu düşünüyorum.
TarihÖlçüm
16 Mayıs88.6

Koşu

8 defa haftada 2 kere koşuya çık

Bu yıl herhangi bir yarış hedefim yok. Zaten coronavirus sebebiyle böyle bir şey mümkün mü, belli değil. O nedenle beni tekrar koşuya alıştıracak bir hedef seçtim.
HaftaSayıKm

Kitap

16 kitap oku

Kitap ritmimi tekrar bulmam gerektiğini düşünüyorum. Bir zamanlar yılda 50 kitap hedefimi tutturmaya çalışırken şimdilerde hedefimi 16’ya düşürmek beni üzüyor; fakat daha büyük zıplamaları yapmak için önce tekrar küçük başlamalıyım.

4 / 16

Çetele: https://wholereads.com/ekin/kitaplar

Yazı

10 blog yazısı yaz

Şirketimle ilgili yazılara ne zaman döneceğim, kestiremiyorum. Ama yazmak benim için önemli. Blog yazılarının da benim için ayrı bir önemi var. Türkçe veya İngilizce, bu yıl fark etmez. Yeter ki yazayım.

Grit Machine, Inc.

İlk ödemeni al

Şirketle ilgili bu yılki hedefim çok büyük değil. Ne kadar ürün geliştirirsem geliştireyim, sonunda şirketin geleceği ödeme alıp alamamama bağlı. O yüzden bu yılki amacım, kendime bunu yapabileceğimi göstermek.

Henüz tamamlanmadı.

Kodships!